آموزش سئوبازاریابی اینترنتی

آموزش سئو سایت داخلی-yoast و webmaster

آموزش سئو سایت-داخلی

آموزش سئو سایت و سئو داخلیاولین قسمت از فصل آموزش سئو را اختصاص می دهیم به آموزش سئو سایت داخلی. به عبارت دیگر در این بخش به آموزش On page seo می پردازیم.

بطور کلی آموزش سئو سایت به دو بخش سئو داخلی و سئو خارجی تقسیم می شود. برای سئو کردن سایت نیازمند سئو داخلی و خارجی با هم هستید. هر کدام از آن ها انجام نشود، نتیجه مطلوب نخواهید گرفت.

با توجه به این موضوع، کلاته دات کام این دو مبحث را در قالب آموزش های جداگانه در اختیار شما قرار می دهد. بخش اول که همین بخش است در مورد آموزش سئو سایت داخلی و بخش بعدی آموزش سئو خارجی سایت است.

[gap height=”20″]

آموزش سئو سایت و سئو داخلی بصورت بیسیک

قبل از هر چیز شما باید تعریف درستی از سایتتان به گوگل ارائه دهید. این تعریف اهمیت بسیار زیادی دارد. بطوری که در سئو سایت modiremba.com، که وابسته به همین سایت است، تنها با تغییر تعریف سایت، توانسیتم رتبه الکسا را در مدت 1 ماه به اندازه 10.000 کاهش دهیم و جایگاه سایت را نزد گوگل بطور قابل توجهی بالا آوریم. مجموعه فعایت هایی که برای ایجاد تعریف درست از سایت انجام می دهیم آموزش سئو سایت پایه یا بیسیک سایت گفته می شود.

[gap height=”20″] [gap height=”20″]

آموزش سئو سایت آموزش سئو داخلی

[gap height=”20″]

آموزش سئو داخلی سایت با yoast seo

در اولین بخش از آموزش سئو سایت که اختصاص پیدا می کند به سئو داخلی سایت، در بتدا در مورد اهمیت سئو داخلی سایت صحبت می کنیم. سپس در مورد موضوع بسیار مهم سئو بیسیک صحبت می کنیم.

بعد انجام فعالیت های مربوط به سئو بیسیک، افزونه yoast را نصب می کنیم. به نظر می رسد که این افزونه در حال حاضر مناسب ترین افزونه سئو وردپرس است. در دومین مرحله از آموزش سئو سایت، از طریق گوگل وبمستر، سایت و نقشه سایت را به گوگل معرفی می کنیم. در این قسمت کارمان با گوگل وبمستر تمام می شود. در این بخش از آموزش سئو سایت، بطور کامل گوگل وبمستر را آموزش نمی دهیم. در این بخش سایتمان را به گوگل وبمستر معرفی می کنیم. نقشه سایت را ایجاد می کنیم و آن را در گوگل وبمستر ثبت می کنیم. تمام این کارها نکات خاصی دارد که در این آموزش بطور کامل آن ها را بیان می کنیم.

[gap height=”20″]

بطور کلی در این فیلم آموزشی مباحثی از سئو داخلی سایت مطرح می شود که اهمیت بسیار زیادی دارد. معرفی سایت به گوگل وبمستر مهمترین و اولین کاری است که باید پس از راه اندازی وبسایت انجام دهید.

این بخش در بهبود سئو سایت اهمیت ویژه ای دارد.

[gap height=”20″]

آموزش سئو سایت و سئو داخلی سایت

[gap height=”20″]

کار دیگری که در مورد سئو داخلی سایت در این فیلم آموزشی مطرح می شود، نصب افزونه یوآست سئو است که امری حیاتی برای هر وبسایت وردپرسی است. این افزونه به طور کامل راهنمایی می کند که محتوای تولید شده تا چه حد از نظر گوگل بهینه است.

یوآست سئو غیر از مورد بالا، مزیت های بسیار دیگری نیز در سئو سایت و سئو داخلی سایت دارد. مانند راهنمایی کامل برای نوشتن یک متن بهینه برای سئو. راهنمایی اینکه از یک کلمه کلیدی آیا قبلا استفاده شده یا نه. حتی در صورت نیاز می توانیم تنظیم کنیم که یک مطلب خاص توسط موتورهای جستجو نمایش داده نشوند.

[gap height=”20″] [gap height=”20″]

آموزش سئو سایت، به عبارت دیگر سئو داخلی سایت تنها به این دو بخش محدود نمی شود. مباحث بسیار دیگری نیز در سئو داخلی سایت مطرح است. اما بحثی که وجود دارد این است که اگر سایتتان را به گوگل معرفی نکنید، عملا تمام تلاشتان نقش بر آب است.

 

 

آموزش سئو سایت آموزش سئو داخلی

24 دقیقه فیلم آموزشی

[gap height=”20″]

سرفصل های آموزش سئو سایت داخلی- yoast وwebmaster

معرفی اهمیت گوگل در کسب و کار اینترنتی

انجام کارهای سئو بیسیک سایت

نصب افزونه yoast seo

تنظیمات کامل افزونه yoast seo

ثبت وبسایت در گوگل وبمستر به همراه تمام نکات کلیدی

ایجاد نقشه سایت و ثبت آن در گوگل

برچسب ها

احمد کلاته

من عاشق کسب و کار اینترنتی هستم. به نظر من کسب و کار اینترنتی جذاب ترین شغل دنیاست.

نوشته های مشابه

4
دیدگاه بگذارید

avatar
2 موضوعات کامنت
2 پاسخهای موضوع
0 فالورها
 
بیشترین اظهار نظر را نشان دادند
دیدگاه های داغ
3 نویسندان دیدگاه
adminصالح رستمیمحمد علی نویسندگان دیدگاه های اخیر
  اشتراک  
جدید قدیمی بیشترین رای
اطلاع از
صالح رستمی
مهمان
صالح رستمی

سلام جناب کلاته
آیا امکانش هست برای یک نوشته، دو کلمه کلیدی در نظر بگیریم؟ سوال بعدی اینکه اگر من برای یک کلمه کلیدی، چندین صفحه ایجاد کنم، با آن کلمه زودتر بالا می آیم؟

محمد علی
مهمان
محمد علی

آیا آموزش سئو داخلی سایت، برای سئو کردن سایتم کافی است؟ من در زمینه فروش تردمیل فعالیت می کنم. به نظر شما با این آموزش ها خودم می توانم سایتم را سئو کنم؟

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن