آموزش سئو سازی داخلی-کلمات کلیدی و متن

آموزش سئو سازی داخلی قسمت قبل تحت عنوان آموزش سئو سایت داخلی-yoast و webmaster بود. به طور کامل در مورد نحوه نصب پلاگین مناسب برای سئو سایت صحبت کردیم. تنظیمات کامل پلاگین yoast seo را آموزش دادیم. سپس وارد گوگل…

احمد کلاته

انتشار در: ۲۳ بهمن ۱۳۹۵
امروز ۱۱ خرداد ۱۳۹۹

آموزش سئو سازی داخلی

قسمت قبل تحت عنوان آموزش سئو سایت داخلی-yoast و webmaster بود. به طور کامل در مورد نحوه نصب پلاگین مناسب برای سئو سایت صحبت کردیم. تنظیمات کامل پلاگین yoast seo را آموزش دادیم. سپس وارد گوگل وبمستر شدیم. سایتمان را در گوگل ثبت کردیم. البته حتما نکاتی که در ثبت سایت گفته شد را باید رعایت کنید. در قسمت آخر از آموزش سئو سازی نیز نقشه سایت را ایجاد کردیم و در گوگل وبمستر ثبت کردیم.

سئو تخصصی به زبان ساده

آموزش سئو سازی و نحوه پیدا کردن کلمات کلیدی

در مرحله بعدی آموزش سئو سازی داخلی، در مورد نحوه پیدا کردن کلمات کلیدی استراتژیک صحبت می کنیم. پیدا کردن کلمه کلیدی اهمیت زیادی دارد. این بخش بسیار استراتژیک است و کاملا باید حساب شده کلمات کلیدی حوزه فعالیت خود را تعیین کنید. در این قسمت از آموزش سئو سازی تمامی روش هایی که می توانید کلمات کلیدی مناسب برای محتوای سایتتان انتخاب کنید آموزش می دهیم.

آموزش سئو سازی در تولید محتوا

بعد از اینکه متوجه شدیم چگونه باید کلمات کلیدی مناسب برای فعالیتمان انتخاب کنیم، وقت تولید محتواست. در این قسمت از آموزش سئو سازی، می پردازیم به محتوای متنی و عکس. مهمترین بخش از این آموزش همین بخش است. اینکه چطور باید محتوایی خوشمزه برای موتورهای جستجو ایجاد کنید. به عبارت دیگر در این قسمت قدم به قدم آموزش مطلب سئو شده را دریافت خواهید کرد.
-نحوه انتخاب عنوان مناسب برای سایت
-نحوه قرار دادن کلمات کلیدی در سایت
-قرار دادن عکس های سئو شده در متن

 

سرفصل های آموزش سئو سازی داخلی-کلمات کلیدی و متن

نحوه انتخاب کلمات کلیدی استراتژیک برای کسب و کارمان

چگونگی ایجاد یک عنوان مناسب برای گوگل

نحوه ایجاد محتوای ارزشمند از نظر گوگل در سایت

سئو تخصصی به زبان ساده

مطالب مرتبط

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

close-link